PRODiGi
Digitalizace není potřebou jen velkých podniků a korporací

Autopark

Správa autoparku pro podniky je jako superhrdinský asistent, který vám usnadní život. Zjednodušuje shromažďování informací, organizaci údržby a sledování nákladů, všechno pohodlně v jednom systému. Díky němu máte vždy přehled, váš vozový park je bezpečnější a funguje jako dobře naolejovaný stroj.

Cestovní příkazy

U správy cestovních výkazů se zbavte staromódních formulářů a zastaralých kalkulaček. Mějte flexibilní možnosti nastavení přímo podle vaší organizace. Schvalujte výkazy týmově nebo podle oddělení, a to vše automaticky a bez starostí

Reporting

Reportingový modul vám umožní využívat připravené sestavy, vytvářet vlastní reporty a dashboardy. Interaktivní reporty poskytují rychlý přehled nad děním ve firmě i bez využití samostatných reportingových aplikací. Zobrazte si globální pohled nebo detail položek, ze kterých jsou grafy interpretovány.

Rozpočty

Zapomeňte na plánování rozpočtů v excelových tabulkách. Modul umožňuje spravovat rozpočty v přímé vazbě na realizaci projektů a proaktivně reagovat na jejich průběh. Mějte po ruce aktuální informace a sledujte finanční plnění i strategické cíle. Viditelnost rozpočtu a jeho částí se řídí zvolenou bezpečností politikou.

SMB Moduly

Jsme průvodcem digitální transformace i v jiných sférách vašeho podnikání. Pomůžeme vám centralizovat veškeré důležité procesy. Budete mít jasnější přehled o dění ve firmě. Méně chyb znamená lepší práci a spokojenější zákazníky. Investice do digitalizace se vám vrátí ve formě efektivity a nižších nákladů.

Napište nám